COFDM UZMANI
Mobil Video Kablosuz İletişim

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Kimpok Technology Co., Limited Fabrika turu

After ordering from you last Jun., we want to expand our cooperation, please give me solution for Long range Transmitter around 20-30KM. Thanks!

—— Alius

The Transmitter kit KP-A5 working perfect! We will order more soon. Look forward to establish long term business relationship with you!

—— Philip

Hi Charlene, package received today, it looks good. looking forward to work with you again!

—— Bernard Lee

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5

1

 • Üretim hattı

  1. Yüksek kalite, düşük fiyatlar

  Doğrudan satışın iyi bilinen bir avantajı, daha düşük fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunma yeteneğidir. Kimpok'tan satın aldığınızda, fiyattan performanstan ödün vermek zorunda kalmazsınız. Müşterilerimiz sadece daha az, daha fazla olsun.

  2. Bilgili destek

  Teknik desteği çok ciddiye alıyoruz. Aslında Kimpok, satış elemanlarını yaptığımız kadar çok teknik eleman çalıştırıyor. Kimpok'dan satın alma, ürün geliştirme sürecinin her aşamasında yer alan uzmanlardan oluşan ekibimize, tasarım ve testten, desteğe kadar doğrudan erişim sağlar.

  3. Garantili güvenilirlik

  Bir ürün müşteri beklentilerini karşılayamazsa, bunu doğrudan müşterilerimizden duyarız ve olumlu bir deneyim sunmak için gerekli tüm ayarlamaları yaparız. Bu doğrudan geri besleme, ürün geliştirmenin kontrolü ile birleştiğinde, Kimpok'u endüstri lideri garantiler ve sınırsız teknik destekle desteklenen son derece güvenilir çözümler oluşturmak için güçlendirir. Basitçe söylemek gerekirse, ürünlerimizin yanındayız.

  4. Müşteri odaklı tasarımlar

  Müşterilerimizden doğrudan geri bildirim, ürün geliştirmede - performanstan kullanılabilirliğe - muazzam bir etkiye sahiptir ve Kimpok'un pazarın değişen ihtiyaçlarına daha duyarlı olmasını sağlar. Kimpok, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için çözümleri de özelleştirmektedir - bu, doğrudan bir ilişkinin mümkün kıldığı bir yetenek.

  5. Son teknoloji daha hızlı

  Müşterilerimiz ile doğrudan bir ilişki, Kimpok'un ürünlerimize olan talebi daha iyi anlamasına ve yeni ürünleri mevcut olduklarında tanıtmasına olanak tanır. Bu avantajlar, istediginiz çözümlerin, istediginiz zaman oldugunu garantilemeye yardimci olur - rakiplerimiz dünün teknolojisini hala destekliyorlar.

  6. İçiniz rahat olsun

  Nihayetinde, daha fazla gönül rahatlığı için güvenlik ekipmanı satın alıyorsunuz. Yüksek kaliteyi, en son teknolojiyi, olağanüstü güvenilirliği ve en iyi desteği arıyorsanız, Kimpok, rakiplerimizden daha düşük fiyata sunar. 20 yılı aşkın süredir güvenilir bir video güvenlik çözümleri sağlayıcısıyız ve önümüzdeki yıllarda burada olacağız.

 • OEM / ODM
  Biz Kimpok Technology Co, Sınırlı COFDM Verici, COFDM alıcı, IP Mesh ve kablosuz videografi sistemi için OEM / ODM hizmetleri sunuyoruz . Yetenekli COFDM teknolojimiz ve zengin deneyimimiz sayesinde ürününüzün diğerlerinden ayrılmasını sağlayacak benzersiz özelleştirmeler sağlayabiliriz. Kimpok'un OEM / ODM Çözümleriyle, bir-bir-tür işiniz için birebir ürünler aldığınızdan emin olabilirsiniz.

  Servisimiz:

  1. One-stop ODM / OEM çözümü;
  2. 24 saat teknik destek;
  3. ömür boyu bakım (yedek parçalar bir yıl sonra tahsil edilecektir);
  4. profesyonel sistem tasarımı ve inşaatı sağlayın;
  5. Biz 1998 yılından bu yana kablosuz mikrodalga iletim alanında deneyimli bir üretici olduğumuzdan beri, iyi fiyat ve yüksek kalite elde edeceksiniz, biz kaynağıyız.

  Kablosuz gözetim uygulamanız veya bütçeniz ne olursa olsun, sizin için doğru çözümü bulabiliriz.

  Bizimle iletişime geçin! Gereksinimlerinize uyacak herhangi bir çözümü özelleştirebiliriz.

 • Ar-Ge

İletişim bilgileri
Kimpok Technology Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Charlene

Tel: +86-755-26786281

Faks: 86-755-26786281

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)