COFDM UZMANI
Mobil Video Kablosuz İletişim

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Kimpok Technology Co., Limited

After ordering from you last Jun., we want to expand our cooperation, please give me solution for Long range Transmitter around 20-30KM. Thanks!

—— Alius

The Transmitter kit KP-A5 working perfect! We will order more soon. Look forward to establish long term business relationship with you!

—— Philip

Hi Charlene, package received today, it looks good. looking forward to work with you again!

—— Bernard Lee

Ben sohbet şimdi

Kimpok Technology Co., Limited

1 2 3 4 5
Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited
Şirket binası Resepsiyon Office Room Toplantı Salonu Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kimpok Teknolojisi
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3 Million-5 Million
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%

Kimpok Teknoloji, gelişmekte olan ve üretimde yüksek teknolojili global bir kuruluştur. Şirket 1998 yılında kurulmuş ve Shenzhen Çin'de bulunmaktadır. Yayına, UAV, kamu sürveyans ve savunma endüstrilerine ileri kablosuz mikrodalga iletişim sisteminin sağlanması konusunda uzmanlaşmıştır. İnovasyona sürekli yatırım yaparak ve istisnai ürün ve hizmetleri birleştirerek, Kimpok, müşterilerimizin işlerini daha da etkin bir şekilde yapabilmelerini sağlayan üstün çözümler sunmaktadır.

Kimpok Teknoloji, çok güçlü bir teknik ekip ve Ar-Ge kapasitesine sahiptir. Kanun uygulama ve askeri, saha güçleri, radar, R / C helikopter, güvenlik ve koruma, devlet daireleri, askeri, güvenlik sistemleri, petrol sahası, gemi, büyük madenler, uygulaması için üst düzey kablosuz mobil video gözetim sistemini geliştirmeye adadık fabrikalar vb.

15 yıldan beri, Kimpok Teknoloji, sürekli olarak İnsansız Hava Aracı (UAV), hava alanı ve askerlik adam-paket alanları için LOS / NLOS ortamlarında bulunan kablosuz yüksek hızlı mobil video iletim endüstrisinde araştırma ve yeniliklere odaklanmaktadır. COFDM modülasyonu ve TDDworking modu verici / alıcı bizim gösterilebilir avantajları vardır.Tüm ürünler üretim ABD orijinal (HP) spektrum analizörü ve Almanya (Rohde & Schwarz) Network Analyzer kullanarak çok sıkı kalite yönetiminde olmalıdır.

Verici ve alıcı, Anti-parazit, yüksek kaliteli görüntü, uzun menzilli iletim mesafesi ile ve bu alanda büyük bir takdire sahiptir. Şirketin gelişmekte olan ve uzun vadeli programlanması, bu alanda lider olmamızı sağlayan en önemli yoldur, biz her zaman yapabileceğimize inanıyoruz. Kablosuz mikrodalga iletim endüstrisinde sürekli araştırma ve yenilik yapmaya konsantre olacağız.

İhtiyaçlarınızı anlatmaktan memnuniyet duyarız, ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışırız ve özel sizin için özel bir cihaz yaptı. ”Desteğiniz ve önerileriniz bizim motivasyonumuzdur”. Kullanıcılarımıza dünya çapında özel gelişmiş kablosuz videografi sistemi sağlamayı amaçlıyoruz.


 

İletişim bilgileri
Kimpok Technology Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Charlene

Tel: +86-755-26786281

Faks: 86-755-26786281

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)